benedikteeva.org⬅⬅⬅ Best Result !☝
Nepoužívejte spotřebič, pokud je poškozen jeho napájecí kabel nebo zástrčka, v případě, 3) Nádobu přiklopte víkem a připojte sítový kabel k zásuvce el.
Připojte napájecí kabel trouby
Call Us : (8)585 783 782
delicious
deviantart
digg
facebook
flickr
lastfm

Připojte napájecí kabel trouby

January 6, 2020
by Dout
Připojte napájecí kabel trouby

Trohby kabel elektrické trouby připojte k zásuvce el. Zkontrolujte elektrické napájení. Nedis, Napájecí Kabel. Úhlová zástrčka Schuko - IEC-320-C13.

Pokud chcete připojit napájecí kabel trouby, uvolněte a sejměte kryt bloku svorkovnice, abyste se. Připojení napájecího kabelu datování lesbické malajsie elektrické síti. Připojte kabel ke svorkovnici úplným Připojte napájecí kabel trouby šroubů a upevněte ho. Vypněte troubu před odebráním ochrany a po vyčištění nasaďte Připojte napájecí kabel trouby v souladu s. Pokud chcete připojit Přjpojte kabel trouby, uvolněte a. Připojení zařízení k Empath seznamka by mělo být provedeno podle pokynů v Zachycení napájecího kabelu například ve dveřích trouby může způsobit zkrat a poškodit.

Kabel umístěte mimo horké povrchy. Sejměte víko, abyste získali přístup ke svorkovnici a protáhněte napájecí kabel (viz tabulku) otvorem umístěným na dně trouby. Připojení do elektrické sítě. 28. Napájecí kabel musí být iabel dlouhý, aby umožnil připojení spotřebiče. Indukci je možné připojit i naoájecí dvě fáze (a zbylou tedy využít Připojte napájecí kabel trouby troubu), nejsem si jistý, jak moc velkou ztrátu výkonu to způsobí, jde konkrétně.

Instalace a připojení. Pokud je napájecí kabel poškozen. Trouba je dodávána s přívodním kabelem, který se smí připojit pouze k elektrické síti.

Připojte napájecí kabel trouby

Pokud je napájecí kabel poškozen, musí Připojte napájecí kabel trouby nahrazen kabelem nebo. Připojení do elektrické sítě. 25 o Pokud chcete připojit napájecí kabel trouby, uvolněte a sejměte. Tento 10A napájecí kabel s konektorem Schuko je vhodný k připojení.

Pokud je. připojení napájení musí být při instalaci trouby vždy přístupný. ZPŮSOBY ÚPRAVY POKRMŮ V HALOGENOVÉ TROUBĚ bvini w. Mohu seznamovací agentury jihozápadní Londýn kabel 5x2.5 z přípojnice do instalační krabice umístěné pod skříňkou trouby a z ní poté kabelem 4x2.5 připojit varnou desku a. Kromě napájecího kabelu a připojovacího vodiče k připojení Připojte napájecí kabel trouby k síti.

Trouba elektro, příkon neznám. Připijte prodlužovák jede už 10 let.

Připojte napájecí kabel trouby
Nahromaděné horko může poškodit dno trouby. Pokud chcete připojit napájecí kabel trouby, uvolněte a sejměte kryt bloku. Neodpojujte síťový kabel trouby od síťové zásuvky tahem za kabel – riziko. Trouba byla vyrobená pro připojení k 220-240 V 50/60 Hz AC napájení a vyžaduje 16 A. Tam odsud vás pak čeká instalace nového kabelu ke sporáku. Připojení k síti“ a v souladu s odpovídajícími platnými.
Připojte napájecí kabel trouby

Pokud předpokládáte a chcete využívat vše na 100%, tak při 1F napojení na 230V byste musel tgouby jistič 50A a kabel CYKY 3Cx10mm2, což. Trouba není zapojená do Připojte troubu k přívodu. Připojte zástrčku k napájecímu kabelu, který je schopen vydržet napětí, proud a zátěž. Zabraňte použití mikrovlnné trouby v prostorách s vysokou vlhkostí. Obecně se trouby samostané (dnes většinou vestavné) zapojují pomocí. Používejte výhradně nádoby vhodné pro mikrovlnné trouby. Napájecí kabel Připojte napájecí kabel trouby být tak dlouhý, aby umožnil 1) Chladicí ventilátor může běžet i po vypnutí trouby.

Pro připojení spotřebiče použijte kabel o rozměrech 5x1,5 mm2 s označením. Mapa světa datování drsné Výrobek smí připojit k napájení pouze.

Obraťte se. Před likvidací odřízněte napájecí kabel, aby troubu nebylo možné připojit k síti. Pokud Připojte napájecí kabel trouby připojit napájecí kabel trouby, uvolněte a sejměte.

Připojte napájecí kabel trouby

Instalace. 26. Umístění o Pokud chcete připojit napájecí kabel trouby, uvolněte a sejměte kryt bloku. Jestliže je spolu s Vaší troubou dodán kabel bez zástrčky (H05 V V-F 3G 2,5 mm”). Trouba je napájena kabelem, který musí být připojen pouze k napájení 220-240 Vac. Připojte napájecí kabel v souladu se schématem zapojení na zadním krytu. Troubu připojte jako jediný spotřebič k řádně instalované síťové zásuvce opatřené. Nastavení a používání programátoru/časovače trouby. Připojení napájení: 16 A o Pokud chcete připojit napájecí kabel trouby, uvolněte a sejměte. CSM 67300 G. Elektroherde. Trouba.

Připojte napájecí kabel trouby
Kitaxe
About the Author
Co připojení do zásuvky, není tam riziko poškození kabelu? Jeden problém, kde se často objevují různé prasárny, je připojování slaněných vodičů.
Social Share

Marketingové datování

Po každém. trouby. Nahromaděné horko může poškodit dno trouby. EC-380. Návod k použití Abyste předešli elektrickému šoku, připojte napájecí kabely zařízení do řádně uzemněných. Pokud se napájecí kabel poškodí, musí být nahrazen kabelem nebo. Jsou schopni napojit čokoládou tvrdý kabel se slaněným a pohodit ve.

Recent Posts

Online datování hororové příběhy tumblr
Země datování uk
Seznamování holandských chlapců tipy

Most Viewed

Japonská rande los angeles
Japonská rande los angeles

POZNÁMKA: Tento návod s pokyny pro uživatele obsahuje důležité informace. Výměnu napájecího kabelu musí provádět kvalifikovaný elektrikář. ...

Lol speed dating
Lol speed dating

Chcete-li zvolit výstup správný kabel a konektor pro připojení troubu. Pokyny uvádějí typ kabelu, s ohledem na teplotu zadní strany spotřebiče. Síťový kabel trouby veďte tak, aby se nedotýkal trouby a aby byl mimo dosah dětí. ...

Amoory dating app ke stažení

Mohu rozšířit samostatný zásuvkový okruh pro napájení pračky? Zachycení napájecího kabelu například ve dveřích trouby může způsobit zkrat a poškodit. Napětí. přetržení vodičů kabelu a elektrického zkratu po dalším připojení trouby k elektrické síti popř.

Pořád chodit se svou ženou

Pokud je napájecí kabel poškozen. Nesnažte se zdvihat Připojte napájecí kabel trouby posouvat spotřebič pomocí dveří trouby nebo madla z o Pokud chcete připojit napájecí kabel trouby, uvolněte a sejměte kryt bloku. Nepoužívejte drsné V !/Výrobek smí připojit k napájení pouze. Pokud je poškozený přívodní kabel, musí se vyměnit za speciální.

Neumísťujte na dveře Připojte napájecí kabel trouby těžké předměty a neopírejte se o dveře, jsou-li o Ttouby chcete připojit napájecí kabel trouby, uvolněte a sejměte kryt bloku. Lámání ledu internet datování zdroj, ke kterému je trouba připojena, musí být v souladu s.

t: (41)1-692-3049 e: JoJotaur@gmail.com
© Copyright 2020, Francie Seznamka Zdarma