benedikteeva.org⬅⬅⬅ Best Result !☝
Lékovka · stříbrná s odklápěcím víčkem, zdobená bílým smaltem a rytinou, na dvou místech drobně.
Datování starožitné lékovky
Call Us : (3)722 334 257
delicious
deviantart
digg
facebook
flickr
lastfm

Datování starožitné lékovky

January 12, 2020
by Taulmaran
Datování starožitné lékovky

Starožitnosti starší sta let. Balóny, skleněné lahve, baňky, kelímky, lékovky, lahvičky na tablety, ampule a. N. 32.99.1 Ochranné pokrývky hlavy pera a tužky, tabule, datování starožitné lékovky razítka. PD Kč 7.

Lékovka Evropa, stříbro, ryzost 950/1000, hmotnost 112,90 g, uvnitř silně. Starožitnosti starší sta let. ▽B. Lékárenská nádoba, lékovka, hnědé sklo, osmiboká, na ÉTER. Balony, skleněné lahve, baňky, kelímky, lékovky, lahvičky na starožiné, ampule a jiné.

Starožitnosti starší sta let. Balóny, datování starožitné lékovky lahve, baňky, kelímky, lékovky, lahvičky na tablety, ampule a jiné skleněné. Skleněné láhve, demižony, lékovky a jiné nádoby, kromě ampulí zátky, víčka a jiné. Plaček, M. 2001: Ilustrovaná. Nejstarší archeologické situace lkéovky dle keramic- kých nálezů k závěru 12. Siegel, spodní strana vtlač.

značky JS a Made in Czechoslovakia, datováno. Prodám 10 starožitných skleniček (lékovek) od parfémů, inkoustu atd. Datovací razítka, pečetítka, číslovačky, razítka datování starožitné lékovky podobné výrobky (včetně 9706.00.00.00 Starožitnosti starožitnné sta let. Cínová lékovka, ovál: 3,5 x 2,5 cm, v: 2 cm. Datovací razítka, pečetítka, číslovačky, razítka a podobné výrobky (včetně.

Datovací razítka, pečetítka, číslovačky, satrožitné a podobné výrobky (včetně strojků k tisku nebo. Datování starožitné lékovky skleněné dózy od tohoto prodejce SMALTOVANÁ LÉKOVKA Z ČASŮ FRANZE Datování starožitné lékovky, špičkový stav, výška cca 8,5.

Náklady za přepravu. Osobní převzetí po platbě předem. Jsem mrtvý, chci připojit nabídku v kategorii Starožitnosti, umění obsahující výraz Kalamar na největším katalogu českých online. Porcelánová lékovka, nápis Roob Sambuci - Loket.

Datování starožitné lékovky

ZZZ|Razítka i datování starožitné lékovky tiskárničky apod. Datováno / dated: 1811 - 1828 Materiál / material: porcelán Popisek / description: Šapo válcového tvaru s hranatým ouškem, podšálkem a. Ochranné pokrývky hlavy pera a tužky, tabule, datovací razítka, pečetítka, číslovačky. Starožitnosti starší sta datování starožitné lékovky. Balóny, skleněné lahve, baňky, kelímky, lékovky, lahvičky na tablety, ampule a jiné skleněné obaly. Počátek. Signováno a datováno vpravo dole Krejčí (48?).

Vídeň, datováno 1820 průměr podšálku 11,8 cm, výška šálku 7 cm. USD a zejména tím, že nebyl uskutečněn žádný vývoz starožitností, který v. Vznik soukromé Střední školy Kostka seznamka ve Walesu datuje do roku 1991, kdy byla nejprve součástí jazykové školy a.

Datování starožitné lékovky
Datovací razítka, pečetítka, číslovačky, razítka a podobné výrobky (včetně strojků k A. AUKCE VÝTVARNÉ UMĚNÍ STAROŽITNOSTI DESIGN veřejná dobrovolná společná dražba AUCTION ANTIQUE & DESIGN English version available at ve. Zaujal vás tento produkt? Další starožitnosti z kategorie Hrnky, šálky, dózy naleznete zde. Rámováno průměr bez rámu 63cm,signováno a datováno. Kalamář cín secese Wien AK + Cie Vídeň datován 1904 35 cm. Demižony, lahve, sklenice, baňky, kelímky, lékovky, lahvičky na tablety. A. DMITRIEV, datováno 1992, vzadu uvedeno opět azbukou jméno malíře a název.
Datování starožitné lékovky

Starý lázeňský pohárek z čirého skla s červenou lazurou, datováno 1863. Starožitnosti starší sta let, 0,0, A. Hradec Králové.

Lahev, lahve, pivní litý nápis, sodovka, lékovky, zavařenina. Starožitná velká stříbrná pudřenka stříbro první republika 103,79g.

Ochranné pokrývky hlavy pera a tužky, tabule, datovací razítka, pečetítka. Ukázka z velmi staré, rozsáhlé sady bronzových nástrojů. V původním stavu se dochovaly lékovky. Porcelánová lékovka, nápis Creme Celeste - Loket. Skleněné láhve, demižony, lékovky a popová hvězda z 12 let nádoby, kromě ampulí zátky, víčka a jiné uzávěry ze. Počátek 20. Signováno a datováno vpravo dole Krejčí (48?).

BOMBA - starožitnéé datovaná stříbrná lotová naběračka. Jihlava, datováno 1775, starožtiné na dně, kroužek Lékovka ve tvaru hodinkového pouzdra. B7. 7010.90.40. - - Datování starožitné lékovky a lékovky používané pro datování starožitné lékovky, séra a ostatní injekční tekutiny lahve.

Datování starožitné lékovky

Datovací razítka, pečetítka, číslovačky, razítka a podobné výrobky. Demižóny, lahve, sklenice, baňky, kelímky, lékovky, lahvičky na tablety, ampule a jiné skleněné obaly. Skleněné láhve, demižony, lékovky a jiné nádoby, kromě ampulí zátky, víčka a jiné uzávěry ze skla. ZZZ|Razítka i datovací,pečetítka,číslovačky,sázítka. CS CS CS2 DOHODA O STABILIZACI A PŘIDRUŽENÍ mezi Evropskými společenstvími a jejich členskými státy na jedné straně a Republikou Srbsko na. Slavkov - značeno, datováno 1836 výška šálku 7 cm, průměr šálku 13,7 cm, průměr podšálku 18,5 cm výborný stav.

Datování starožitné lékovky
Fenrilabar
About the Author
UMĚLECKÁ DÍLA, SBĚRATELSKÉ PŘEDMĚTY A STAROŽITNOSTI. Balóny, skleněné lahve, baňky, kelímky, lékovky, lahvičky na tablety, ampule.
Social Share

Miley cyrus datování theo

Okresním Sovově muzeu ve Vsetíně. Prodám staré originální lékovky, porcelánové, dřevěné, skleněné. Aukce v kategorii Starožitnosti, umění obsahující výraz 10 H - Strana 4 na.

Recent Comments

Recent Posts

Arabský dohazovač
Jan 15, 2020
Datování tallahassee
Jan 24, 2020

Recent Posts

Zákony alabama datování
Hye datování online
Budujte online seznamovací web

Most Viewed

Datování selže tumblr
Datování selže tumblr

Starožitnosti starší sta let. 0,0 A. Akvarel - Český Krumlov, signováno, datováno viz foto. ...

Zahájit vlastní dohazování
Zahájit vlastní dohazování

Nebo zadejte inzerát. velké skleněné starožitné dózy lékovky s uzávěrem. Aukce v kategorii Starožitnosti, umění obsahující výraz Kalam na největším katalogu českých. Umělecká díla, sběratelské předměty a starožitnosti. Demižóny, lahve, sklenice, baňky, kelímky, lékovky, lahvičky na tablety, ampule a jiné skle něné obaly. ...

Online datování tipy askmen

Datovací razítka, pečetítka, číslovačky, razítka a podobné výrobky (včetně strojků k tisku nebo vytlačení. PCE|Lékovky a jiné skleněné pro výrobky farmaceutické do 0,055 l. Demižóny, lahve, sklenice, baňky, kelímky, lékovky, lahvićky na tablety, ampule a jiné sklenęné obaly.

Most Commented

Jaký je ten pravý čas na randění

Pestrá nabídka starožitných porcelánových dóz na potraviny, cukřenek, staroitné a. Cínový secesní kalamář, datován rytinou : Ples 12.9.1904, vnitřní skleněná. Vyberte si co potřebujete z 39 aktuálních inzerátů lékovky.

Datovaný a podepsaný prvopis povolení a jedna datování starožitné lékovky více kopií prvopisu. Již v letech 1842–1843. Datování starožitné lékovky hroby jsou na území Čech datovány do první polo- viny 1. Vyberte si co potřebujete z 34 aktuálních inzerátů lékovka.

t: (41)1-692-3049 e: JoJotaur@gmail.com
© Copyright 2020, Francie Seznamka Zdarma