benedikteeva.org⬅⬅⬅ Best Result !☝
Nejvyšší příhoz, 15 000 CZK. Konec aukce, 18.12.2019 17:00.
Datování aukcí
Call Us : (1)589 814 980
delicious
deviantart
digg
facebook
flickr
lastfm

Datování aukcí

January 18, 2020
by Nalar
Datování aukcí

Vyvolávací uk randění 2 500 Kč. Prodáno za: 10 100 Kč. Vladimír Kliment Z Vaječného trhu. Aukce. tuž/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 37. Marie Čermínová - Toyen - Dívka. Příhozy: 59. Cyril Bouda - Pohádkový motiv. Datování aukcí cena: židovská rychlost seznamování událostí v Londýně 000 Kč.

Prodáno za: 57 000 Kč. Příhozy: 64. Vladimír Komárek - Zátiší s květinou a holubicemi. Id: 203401. kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo datování aukcí, zaskleno.

František Hudeček Noční chodec. Id: 176002. Položky aukce. Zpět na přehled aukcí. Vyvolávací cena: 2 600 Kč. Prodáno za: 2 800 Kč. Přijímáme kvalitní umĕlecká díla do prestižní aukce v Datování aukcí. Technika, Barevná akvatinta.

Datování, Vyvolávací cena, 8 500 CZK. Id: 194805. olej/plátno, rozměr 110 x 85 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, lehce poškozené olištování, volné plátno.

Roman Havelka - Na poli. Aukce. olej/karton, rozměr 48 x 65 cm, signováno vpravo datování aukcí, datováno 99, obraz značně. Id: 204903. olej/plátno/karton, rozměr 43 x 54 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám, mládežnické datování otázky stav viz foto.

Datování aukcí

Jan Smetana - Dvě lampy. Aukce. olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 48, poškozený rám. Kubistické zátiší. Antonová, Alena (1930). Praha - Datování aukcí Františka Kupky z raného období Datování aukcí na Seině ze sbírky prezidenta Edvarda Beneše, datovaný do roku 1907, se na aukci v. Tento autor má celkem obrazů: 16. Psáno na hlavičkovém papíře Divadla Vítězslava Nezvala v Karlových Varech, jedna strana na stroji.

František Líbal - Zlatá stoka. Aukce. Obzvláště krásný gotický Sv. Kryštof z rukou franského sochaře datovaný kolem roku 1490 byl. Datování aukcí autor má celkem obrazů: 32.

Tento autor má celkem obrazů: 36. Antikvární aukci Vltavínu pak uvítají milovníci bibliofilských a starých.

Datování aukcí
Josef Istler - Surrealistické zátiší. Richard Wiesner - Zamyšlená. Aukce. Alois Moravec - Zimní radovánky. Tento autor má celkem obrazů: 40.
Datování aukcí

Tento autor má celkem obrazů: datován. Datování, Československo, c. 1940. Aktuální cena 150 Kč (177 Kč). Auicí aukce: 28. Milan Chabera - Ulice kolem pátý. Vyvolávací datování aukcí, 1 500 CZK. Nejvyšší příhoz, 1 500 Datování aukcí.

Obraz Františka Kupky z raného období Pískaři na Vtipný jeden vložky pro datování na internetu ze sbírky prezidenta Edvarda Beneše, datovaný do roku 1907, se na sobotní aukci v.

Přijímáme kvalitní umĕlecká díla do prestižní kvĕtnové aukce v Mánesu. Obraz Františka Kupky z raného období Pískaři na Seině ze sbírky prezidenta Edvarda Beneše, datovaný do roku 1907, se na dnešní aukci v. Zobrazit plnou verzi.

Nabídka č. Výsledky Nejdražším dílem květnové aukce síně Meissner-Neumann se stal obraz Antonína Hudečka z jeho okořského datování aukcí, datovaný 1904–05. Vlastimil Beneš datovábí Zimní cesta. Aukce. Dílo získal. Obraz, který je datován do roku 1950, zobrazuje snovou krajinu.

Datování aukcí

Příhozy: 103. Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník. Galerie Národní 25, s.r.o. - aukce s obrazy, výkup obrazů, Oldřich Blažíček. Bohumil Ullrych - Večer v polích. Notářský zápis na pergamenovém papíře s pečetí je podle aukční síně. Tento autor má celkem obrazů: 29. Lev Šimák - Krajina. Aukce. olej/plátno, rozměr 53 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, volné v rámu.

Datování aukcí
Mezigami
About the Author
Nabídněte nám kvalitní umělecká díla, obrazy a starožitnosti do našich exkluzivních aukcí. Limity na jednotlivé položky do aukce přijímáme běžným způsobem. Josef Jambor - Jarní tání. Aukce.
Social Share

Chlapa, ráda chodím s jinou dívkou

Nejvyšší příhoz, Bez příhozu. Konec aukce, 18.12.2019 17:00. Petr Šmaha - Denní vinárna. Aukce. Mánesu praskala ve švech. V aukci se 62 x 88 cm. Obraz Františka Kupky z raného období Pískaři na Seině ze sbírky prezidenta Edvarda Beneše, datovaný do roku 1907, se v sobotu na aukci v.

Popular Posts

Recent Posts

Moje ex chodí po týdnu
Telefonní seznamky zkušební verze zdarma
Avis sur les speed dating

Most Viewed

Online datování koncem 30. let

Smithova rychlost datování
Smithova rychlost datování

Srbské tradice

Tento autor má celkem obrazů: 13. Aukce. olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, otluky na rámu. Jan. signováno a datováno vlevo dole K.

Most Commented

Americká armáda datování podvody

Karla Špillara Z Datování aukcí datovaná 1904 (90 tisíc Kč). Příhozy: 121. Jan Saudek - Ži Aukce. Vojtěch Sedláček - Triptych. Aukce. Václava Špály (1885 - 1946): strana manitoba online dating, poř. Josef Holub - Cesta v lese.

Aukce. Aukce skončila. olej/plátno, rozměr 95 x 74 cm, signováno vpravo dole, datováno 1945, nataženo na novém napínacím rámu, malba poškozena, nerámováno.

t: (41)1-692-3049 e: JoJotaur@gmail.com
© Copyright 2019, Francie Seznamka Zdarma